iOS 7 Jailbreak Çıktı

Yılbaşı öncesinde Evasi0n Team tarafından iOS 7 uyumlu Jailbreak tüm iPhone, iPad ve iPod touch modelleri için yayınlandı. iOS 7 için Jailbreak işlemi Mac veya Windows işletim sistemi farketmeksizin 5 dakika içerisinde tamamlanabiliyor.

Not: Jailbreak işlemi Apple tarafından önerilmemektedir. Jailbreak yapmak tamamen kendi sorumluluğunuzdadır ve bu işlem cihazınızın güvenliğini veya kullanılabilirliğini olumsuz yönde etkileyebilir.

iOS 7 yüklü cihazlarınızı Jailbreak yapmak için Evasi0n Team'in web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
7 + 11 = ?