OS X Mavericks 10.9.2 Beta 1 Geliştiriciler için Yayınlandı

Apple Mac OS X Mavericks 10.9.1'i tüm kullanıcılar için yayınlamasından sadece iki gün sonra Mavericks 10.9.2'nin ilk betasını geliştiriciler için yayınladı. Apple Mavericks 10.9.2 beta 1 güncellemesinde geliştiricilerden özellikle Mail, mesajlar, VPN, grafik sürücüleri ve VoiceOver'a özellikle odaklanmalarını istedi.

Mac OS X Mavericks 10.9.2 beta 1'i kayıtlı geliştiriciler Mac App Store üzerinden indirebiliyorlar. Şu an için tam sürümün kullanıcılar için sunulmasından önce kaç betanın daha yayınlanacağı ise bilinmiyor.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
3 + 6 = ?