Pebble Uygulama Mağazasını Açıyor

Pebble akıllı saati Pebble Smart Watch için uygulama yazmak isteyen geliştiriciler için geliştirici portalini açtığını duyurdu. Artık Pebble Smart Watch için uygulama hazırlayan geliştiriciler uygulamalarını geliştirici portali üzerinden 2014 yılının başında kullanıma açılacak olan uygulama mağazasına yükleyebilecekler.

Şirket tarafından yapılan açıklamaya göre Pebble uygulama mağazası giyilebilir teknolojiler kategorisinde bir ilk olma özelliğini taşıyor. Pebble kullanıcıları mağazanın açılmasıyla birlikte artık Pebble'ın iOS ve Android uygulamalarının üzerinden mağazaya erişebilecekler ve yeni saat yüzleriyle birlikte farklı uygulamaları da Pebble Smart Watch'larına indirebilecekler.

Pebble Kasım ayının başında akıllı saatinin yazılımını güncellemiş ve iOS 7 bildirimlerinin tamamının akıllı saate iletilebilmesine olanak sağlamıştı. Ayrıca geliştiriciler için de Pebble SDK 2.0'ı yayınlamış Javascript, Accelerometer, Data Logging ve Persistent Storage API'lerini geliştiricilerin kullanımına sunmuştu. Anlaşılan bugün duyurulan geliştirici portali ve 2014 yılının başında açılacak olan uygulama mağazası ile birlikte Pebble adından sıkça bahsettirmeye devam edecek.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
2 + 11 = ?