Apple'dan Geliştiricilere Uyarı

Apple uygulama geliştiriciler için Developer Center üzerinden bir uyarı yayınladı. Yayınlanan uyarıya göre 1 Şubat 2014 tarihinden itibaren App Store'a gönderilen tüm yeni uygulamaların ve uygulama güncellemelerinin o anda yayında olan Xcode 5 sürümü ile hazırlanması ve iOS 7 için düzenlenmesi gerekiyor.

1 Şubat 2014 tarihinden sonra iOS 6 arayüzüne sahip olan veya eski bir Xcode sürümü ile hazırlanan uygulamaların App Store onayları verilmeyecek ve başvurular geri gönderilecek. Apple'ın bu uyarısının ardından kullanıcı arayüzünü hala iOS 7'ye göre hazırlamamış olan uygulamaların da Şubat ayına kadar önlerinde yaklaşık 1.5 aylık bir süre bulunuyor. 

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
10 + 7 = ?