Apple 2013'ün En İyilerini Yayınladı

Apple bugün iTunes üzerinden Türkiye için 2013 yılının en iyi müziklerinin, uygulamalarının ve filmlerinin yer aldığı 2013'ün En İyileri sayfasını yayınladı. Yayınlanan kategorilerde iTunes editörlerinin seçimlerini, en çok indirilen ücretli ve ücretsiz içerikleri ve kategorilere göre en iyileri görmeniz mümkün.

Müzik kategorisinde 2013 yılının en iyi albümü Türkiye için Duman'ın Darmaduman isimli albümü oldu. Film kategorisinde ise Sevimli Canavarlar Üniversitesi, Babadan Oğula, Ask (Amour) ve Sırları Çalıyoruz: Wikileaks'in Öyküsü isimli filmler iTunes editörlerinin seçtiği en iyiler listesinde bulunuyor. iPhone uygulamaları kategorisinde yılın uygulaması Moves olurken, yılın oyunu ise Ridiculous Fishing - A Tale of Redemption olarak belirlendi. iPad uygulamaları kategorisinde ise yılın uygulaması Disney Animated, yılın oyunu ise Badland olarak açıklandı.

2013'ün En İyileri sayfası her ülkede farklılık gösteriyor. Bazı ülkelerde iTunes üzerinden satışı yapılan diziler ve kitaplar da yer alırken bazı ülkelerde ise bu kategoriler hiç bulunmuyor.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
1 + 3 = ?