Mac OS X Mavericks 10.9.1 Yayınlandı

Apple Mac OS X Mavericks 10.9.1'i tüm kullanıcılar için App Store üzerinden yayınladı. Güncelleme özellikle Mail uygulamasında Gmail kullanıcılarının yaşadığı sorunları düzeltiyor ve birçok hata iyileştirmesi içeriyor.

Apple Mac OS X Mavericks 10.9.1 güncellemesinin ilk betasını Kasım ayında geliştiriciler için yayınlamış ve son olarak yaklaşık 2 hafta önce de ikinci betasını yayınlayarak geliştiricilerden son kez kontrol etmelerini istemişti.

Mac OS X Mavericks 10.9.1'in sürüm notlarını aşağıda görebilirsiniz;

Bu güncelleme, tüm OS X Mavericks 10.9.1güncellemelerini içermesinin yanı sıra Mac'inizin kararlılığını ve uyumluluğunu artırmak için sisteme özel iyileştirmeler de içerir.

  • OS X Mavericks 10.9.1 güncelleme aşağıdaki düzeltmeleri içerir:
  • OS X Mail'deki Gmail desteğini iyileştirir ve özel Gmail ayarlarına sahip kullanıcılar için düzeltmeler içerir.
  • Mail'deki akıllı posta kutularının arama özelliğinin güvenilirliğini artırır.
  • Mail'de kişi gruplarının düzgün çalışmasını engelleyen bir sorunu düzeltir.
  • VoiceOver'ın Emoji içeren cümleleri seslendirmesini engelleyen bir sorunu giderir.
  • Safari'nin kenar çubuğunda açık olan Paylaşılan URL'leri düzenli aralıklarla günceller.

Bu güncelleme hakkında ayrıntılı bilgi için, lütfen şu adresi ziyaret edin: http://support.apple.com/kb/HT6065

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
4 + 10 = ?