Apple'dan Erken Hediye

Apple geçtiğimiz hafta yayınladığı 12 Gün Hediye uygulamasından henüz hediye dağıtmaya başlamasına 10 gün kalmış olmasına rağmen erken bir başlangıç hediyesi yayınladı. Erken yayınlanan hediye ise Lorde'nin No Better isimli single'ı ve Royals isimli şarkısının klibi olarak belirlendi.

12 Gün Hediye uygulamasından süpriz hediyenizi almak için uygulamayı açmanız ve daha sonra aşağıdaki ekran görüntüsünde olduğu gibi Hediyeyi Görüntüle butonuna dokunmanız yeterli. Daha sonra hediyenizi alabilmeniz için iTunes Store'a yönlendirileceksiniz ve bu ekranda da Ücretsiz butonuna tıklayarak hediyenizi alabilirsiniz.

12 Gün Hediye uygulamasını henüz yüklemediyseniz yandaki linke tıklayarak uygulamayı iOS cihazınıza indirebilirsiniz.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
8 + 2 = ?