veApple Safari Anında Bildirimleri Kullanımda

Apple'ın OS X Mavericks için Safari Anında Bildirimleri'ni (Safari Push Notifications) tanıtmasının ardından birçok web sitesi yavaş yavaş web sitelerini Safari Anında Bildirim özelliği ile güncellemeye başladı. Biz de veApple olarak bugün itibariyle OS X Mavericks için Safari Anında Bildirimleri'ni kullanımınıza sunuyoruz.

Eğer siz de Mavericks yüklü Mac'inizde Safari kullanıyorsanız veApple'a girdiğinizde sizden anında bildirimler için Safari'ye izin vermeniz istenecek. Eğer yeni haberlerimizi size, veApple'ı kontrol etmeden, Safari'nin anında bildirim özelliği ile ulaştırmamızı isterseniz yukarıda gördüğünüz uyarıya İzin Ver seçeneğini tıklayrak anında bildirimleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

Elbette en son haberlerimizi ve Apple dünyasındaki gelişmeleri kaçırmamak için Twitter, Facebook veya Google+ hesaplarımızı da takip edebilirsiniz.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
4 + 6 = ?