Instagram Güncellendi [5.0]

Instagram arkadaşlarınıza fotoğraf ve video mesajlar gönderebilmenizi sağlayan Instagram Direct özelliği ile birlikte 5.0 sürümüne güncellendi. Instagram Direct'in alışılmış kişisel mesajlardan farkı ise mesaj yerine sadece fotoğraf veya video gönderilebiliyor oluşu diyebiliriz. Instagram 5.0 sürümü ayrıca hata düzeltmeleri ve performans geliştirmeleri de içeriyor.

Instagram 5.0'ın sürüm notlarını aşağıda görebilirsiniz;

Instagram Direct!

Arkadaşlarınıza fotoğraf ve video göndermenin yeni bir yolu olan Instagram Direct'i sizlere tanıtmanın heyecanını yaşıyoruz.

Artık ana sayfa akışınızın sağ üst köşesinde yeni bir simge göreceksiniz. İnsanların doğrudan size gönderdiği fotoğraf ve videoları görmek için bu simgeye dokunun.

Kendi fotoğraflarınızı veya videolarınızı göndermek için, gönderinizi düzenledikten sonra Takipçiler yerine Direct'i seçin. Düzenlemeniz bittiğinde, gönderiyi kimlerle paylaşmak istediğinizi seçmeniz yeterli.

Bugünkü güncelleme hata düzeltmeleri ve performans geliştirmeleri de içeriyor.

Instagram 5.0 sürümünü yandaki linke tıklayarak indirebilir veya iPhone'unuzda yüklüyse App Store üzerinden güncelleyebilirsiniz.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
10 + 11 = ?