Angry Birds Go! Yayınlandı

Rovio'nun merakla beklenen yarış oyunu Angry Birds Go! iPhone, iPad ve iPod Touch için yayınlandı. Angry Birds oyunlarından sevdiğiniz karakterlerle yokuş aşağıya yarıştığınız Angry Birds Go!'da amacınız yarışı önde bitirerek görevleri tamamlamak. Ücretsiz olarak indirilebilen oyunda uygulama içi satın alma yöntemi ile aracınızın özelliklerini geliştirerek daha hızlı ilerleme şansınız da bulunuyor.

Angry Birds Go!'da ilk olarak oyunda ikonikleşen kırmızı kuş (Red) ile yarışa başlıyorsunuz. İlerledikçe kırmızı kuş yoruluyor ve diğer karakterle de oynamaya devam edebiliyorsunuz. Oyundaki her karakterin tıpkı orjinal Angry Birds oyunlarında olduğu gibi kendine özel yetenekleri var ve bu yetenekleri kullanarak rakiplerinize karşı avantaj elde edebiliyorsunuz. Oyunda yarıştığınız araçlar da düşünülmüş ve kazandığınız puanlarla bu araçları geliştirerek yeni yarışlara girebiliyorsunuz. Elbette puan kazanarak araçlarınızı geliştirmek istemiyorsanız uygulama içi satın alma ile araçlarınızı kolayca geliştirme şansınız da bulunuyor.

Angry Birds Go!'yu yandaki linke tıklayarak iTunes üzerinden indirebilirsiniz.

NOT: Angry Birds Go! şu an için 4. nesil iPod touch'ı desteklemiyor ancak ilerleyen günlerde gelecek olan güncelleme ile 4. nesil iPod touch'ın da desteklenmesi bekleniyor. 

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
10 + 9 = ?