Apple 12 Gün Hediye Uygulamasını Yayınladı

Apple her sene 12 gün boyunca farklı iTunes mağazalarından hediyeler dağıttığı 12 Gün Hediye uygulamasını yayınladı. 12 Gün Hediye uygulaması daha önceki yıllarda farklı ülkelerin mağazalarından indirilebiliyor olmasına rağmen Amerika App Store hesabı olan kullanıcılar uygulamayı yükleyemiyorlardı. Apple bu sene aralarında Türkiye ve Amerika'nın da bulunduğu birçok ülkede 12 Gün Hediye uygulamasını yayınlamayı tercih etti.

12 Gün Hediye uygulaması sayesinde kullanıcılar, 26 Aralık tarihinden itibaren, 12 gün boyunca Apple tarafından seçilen iTunes Store hediyelerini alma şansına sahip olacaklar. Her hediye sadece 24 saat boyunca geçerli olacak ve bu süre içinde kullanıcıların hediyelerini alması gerekecek. 12 Gün Hediye uygulaması ile kullanıcılara müzik, uygulama veya kitap gibi farklı iTunes mağazalarından hediyeler dağıtılacak. 12 Gün Hediye uygulamasının son günü ise 6 Ocak olarak belirlenmiş.

12 Gün Hediye uygulamasını yandaki linke tıklayarak indirebilirsiniz.

ÖNEMLİ: 12 Gün Hediye uygulamasını indirebilmek için iOS sürümünüzün en az 7.0 olması gerekmektedir.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
6 + 5 = ?