Foursquare Güncellendi [7.0]

Foursquare birkez daha iOS 7 için güncellendi ve baştan tasarlanarak yeni özelliklerle kullanıcılara sunuldu. Foursquare 6.3 güncellemesi ile birlikte kullanıcı arayüzünü iOS 7'ye uyumlu hale getirmişti ancak 7.0 güncellemesi ile birlikte kullanıcı arayüzü hem birkez daha değişti hem de yeni özellikler uygulamaya eklendi.

Forusquare 7.0'a ait sürüm notlarını aşağıda görebilirsiniz;

Her şey yenilendi! Foursquare iOS 7 için yeniden tasarlandı. Daha akıllı, daha hızlı ve tamamen yeni.

Daha akıllı: Yeni bir yere gittiğinizde size bilmeniz gerekenleri söyleyebiliriz (sipariş edebileceğiniz en iyi şeyin ne olduğunu veya indirim seçeneklerini) üstelik uygulamayı açmanıza bile gerek yok.

Yakındakiler: Uygulamayı her açtığınızda üst alanı yeniliyoruz bu sayede hiç bir şeyi kaçırmayacaksınız.Sadece harika ipuçları için yana kaydırın. Özel indirimleri ve arkadaşlarınızın bu akşam nerede olduğunu öğrenin.

Forusquare 7.0'ı indirmek için yandaki linke tıklayabilir veya iOS cihazınızda yüklüyse App Store üzerinden güncelleyebilirsiniz.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
2 + 4 = ?