WhatsApp Güncellendi [2.11.5]

Popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp iOS 7'ye özel sade tasarımı ve yeni özellikleri ile birlikte güncellendi. Güncelleme ile birlikte 2.11.5 sürümüne geçen WhatsApp'in sürüm notlarını ve yeniliklerini aşağıda bulabilirsiniz;

  • Yeni iOS 7 Kullanıcı Arayüzü
  • Toplu mesaj listeleri: Sınıf arkadaşlarınız, iş arkadaşlarınız veya diğer arkadaşlarınıza aynı anda toplu mesaj göndererek iletişim kurum.
  • Gelişmiş konum paylaşımı: 3 boyutlu harita görüntüleme, mekan saklama, mekan arama
  • Konuşmalarda görüntü ön izleme: Daha fazla görüp daha az tıklayın!
  • Yeni bildirim uyarıları ve sesleri: WhatsApp Ayarlar > Bildirimler > Yeni Mesaj
  • Uygulama, artıkiOS Ayarlar > Genel > Metin Puntosu'nda ayarlı cihaz metin boyutunu kullanır
  • Engellenen kişilerinizi yönetmek için yeni gelişmiş Kullanıcı Arayüzü: WhatsApp Ayarlar > Sohbet Ayarları > Engellenenler
  • Görüntüyü göndermeden önce kırpma

Hatırlatma: WhatsApp konuşmalarınızı iCloud'a yedekleyebilirsiniz. WhatsApp Ayarlar > Sohbet Ayarları > Sohbet Yedeği'ne gidip "Şimdi Yedekle"ye dokunmanız yeterlidir.

WhatsApp 2.11.5 sürümünü indrmek için yandaki linke tıklayabilir veya iOS cihazınızda yüklüyse App Store üzerinden güncelleyebilirsiniz.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
3 + 3 = ?