Ücretsiz Mesajlaşma Uygulaması Tictoc Türkiye'de!

Mobil mesajlaşma uygulamalarının en yenisi TicToc Türkiye'de popüler olmaya başladı. Kullanıcılar arasında en çok beğenilen özelliklerinden biri bilgisayardan da herhangi bir TicToc kullanan kişiye mesaj, resim gönderilebilmesi oldu. Whatsapp'tan farklı olarak telefonunuz kapalıyken bile diğer kişilerle bağlantınız kopmuyor. Mobilde başlattığınız bir görüşmeyi bilgisayarınızdan da devam ettirebiliyorsunuz. 

Tictoc'un Başlıca Özellikleri

Her Şeyi Tictoc'layın
Mesajlaşmanın yanı sıra müzik, fotoğraf, video dosyalarını ve hatta belgeleri kolayca yeni Tictoc ile paylaşın.

Akıllı Dosya Yönetimi
Tictoc'u kullanarak fotoğraf, video, müzik dosyalarını kolayca paylaşın.
TictocBox sizin yerinize mesajlaşmalarınızda kullandığınız resimleri, videoları ve diğer dosyaları kaydederek bilgisayarınızdan veya mobil cihazınızdan bunlara ulaşmanızı sağlar.
Dosyalar zahmetsizce akıllı telefondan ya da bilgisayardan erişilebilir ve sohbet ederken paylaşılabilir.

Bilgisayarda Tictoc
Mobil cihazınızda yaptığınız konuşmalarınıza Bilgisayarda Tictoc'u kullanarak devam edin.
Zahmetsizce bilgisayarınızdaki her türlü dosyayı arkadaşlarınızın ister cebi isterse bilgisayarındaki Tictoc'uyla paylaşın veya bilgisayarınızdaki dosyaları telefonunuza Tictoc'layarak yanınızda bulundurun.

Kulüpler
Kulüpleri kullanarak grup sohbetlerinin bir adım önüne geçin ve aile, arkadaş, meslektaş, hobi ve diğer konulara göre mobil topluluklar oluşturun.
Planlar yaparak veya hayatı paylaşarak anılarınızı Tictoc'layın!
Arkadaşlarınızın resimlerini ve gönderilerini beğenin, yorumlayın ve Tictoc'layın!

TicTocBox özelliği sayesinde de sınırsız bulut özelliği barındırıyor. 10 gün boyunca istediğiniz yerden TicTocBox'ınıza attığınız verilere istediğiniz anda telefonunuzdan veya Tictoc uygulaması yüklü herhangi bir bilgisayardan erişebiliyorsunuz. Dilediğiniz türde dosyalara dilediğiniz zaman,dilediğiniz yerden erişme olanağınız bulunuyor. 

Anlık mesajlaşma özelliklerinin yanında birçok farklı uygulamaları da içerisinde barındıran Tictoc şu anda tavsiye edebileceğimiz en işlevsel, kullanıcı dostu mesajlaşma uygulamalarından biri.

iPhone için TicToc uygulamasını yandaki linke tıklayarak indirebilirsiniz.

BASIN BÜLTENİ

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
7 + 9 = ?