OS X 10.9.1 Beta Geliştiriciler için Yayınlandı

Apple Mac OS X Mavericks 10.9.1 beta'yı 12B25 sürüm numarası ile geliştiriciler için yayınladı. Güncelleme Mail uygulaması, VoiceOver, Safari ve VPN server desteği ile ilgili hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler içeriyor.

OS X 10.9.1 beta güncellemesinden 2 hafta kadar önce Apple Mail ve iBooks uygulamalarındaki hataları düzeltmeye yönelik güncellemeler yayınlanmştı. Mail uygulamasının güncellemesinin ardından bazı sorunlar çözülmüş olsa da kullanıcıların bir bölümü Gmail ile ilgili hala problemler yaşadıklarını bildirmeye devam ettiler. Apple'ın kısa süre sonra yayınlamasının beklendiği OS X 10.9.1 güncellemesi ile birlikte bu problemlerin tamamen çözüleceği düşünülüyor.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
3 + 5 = ?