iOS 7.0.4 ve iOS 6.1.5 Yayınlandı

Apple iOS 7.0.4'ü FaceTime aramaları ile ilgili bir sorunu düzeltmeye yönelik olarak iPhone, iPad ve iPod Touch'lar için yayınladı. Güncelleme ile ilgili olarak sürüm notlarını aşağıda bulabilirsiniz;

FaceTime aramalarının bazı kullanıcılar için başarısız olmasına neden olan bir sorunun düzeltilmesi de dahil olmak üzere hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler.

Bu güncellemenin güvenlik içeriği ile ilgili bilgi için, lütfen şu web sitesini ziyaret edin:

http://support.apple.com/kb/HT1222?viewlocale=tr_TR

Apple ayrıca iPod Touch'lar için de iOS 6.1.5 yayınlandı. Güncelleme iOS 7.0.4 güncellemesinde olduğu gibi iPod Touch'larda görülen FaceTime aramaları ile ilgili bir sorunu düzeltmeye yönelik olarak yayınlandı.

iOS 7.0.4 ve iOS 6.1.5 güncellemelerini Ayarlar > Genel > Yazılım Güncelleme menüsünden yükleyebilirsiniz.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
8 + 5 = ?