iBooks ve iTunes U Güncellendi

iOS 7'ye geçişin ardından Apple tüm uygulamalarını iOS 7 tasarım detaylarına göre güncellemeye devam ediyor. iBooks ve iTunes U uygulamaları da iOS 7 tasarımlarıyla bugün iPhone, iPad ve iPod Touch için güncellenerek kullanıma sunuldu. iBooks uygulamasının Gazetelik uygulaması gibi temiz ve sade tasarımı ilk bakışta dikkat çekiyor. Ayrıca iBooks için iBookstore'da tamamen yenilenen tasarımı ile artık kullanılabiliyor.

Tamamen yenilenen iBooks ve iTunes U uygulamalarını yandaki linklere tıklayarak iTunes üzerinden indirebilir veya iOS cihazlarınızda yüklüyse App Store üzerinden güncelleyebilirsiniz.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
6 + 10 = ?

Tarkan Umar -- 5 yıl önce yorumladı.Şükürler olsun iBooks tadını kaybetmemiş ama sadeleşmiş bravo Apple