BBM iPad ve iPod Touch'a da Geliyor

Geçtiğimiz ay iPhone için yayınlanan BlackBerry Messenger bugün BlackBerry'nin Twitter üzerinden yaptığı açıklamaya göre bugün iPad ve iPod Touch için de yayınlanacak. BBM geçtiğimiz ay iPhone için yayınlanmasının ardından 8 saat içinde 5 milyon defa indirilerek mesajlaşma uygulamalarına ciddi bir rakip olma potansiyeli olduğunu göstermişti.

Bugün yayınlanacak olan iPad ve iPod Touch uygulamalarıyla birlikte Universal statüsüne sahip olacak olan BBM'in Kanada merkezli şirketi içinde bulunduğu zor günlerden kurtarmaya yetip yetmeyeceğini ise önümüzdeki günlerde göreceğiz. BBM'in iPad ve iPod Touch uygulamalarının da yayınlanmasıyla birlikte rakiplerine oranla bir adım öne çıkacağını da hatırlatmakta fayda var.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
8 + 3 = ?