Gmail Güncellendi [2.7182]

Google'ın resmi Gmail uygulaması bugün iOS 7'ye uyumlu tasarımı ve iPad için geliştirmeleri ile 2.7182 sürümüne güncellendi. Gmail uygulamasının en büyük yeniliği ise iPad uygulamasına kazandırılan yeni özellikler ve iyileştirmeler oldu.

Gmail 2.7182 sürümüne ait tüm yenilikleri ve sürüm notlarını aşağıda bulabilirsiniz;

iPhone ve iPad: iOS 7'ye ilişkin görsel güncelleme

iPad: Önemli Güncelleme

  • Yatay moddayken kategoriler ve hesaplar arasında geçiş yapmak için yeni gezinme çubuğu
  • Dikey modda, iletilerinizin tam ekran görünümü
  • Daha kullanışlı sayfa kaydırma
  • Tam ekran görünümünde yeni ileti oluşturma

Gmail uygulamasını yandaki linke tıklayarak iTunes üzerinden indirebilir veya iOS cihazınızda yüklüyse App Store üzerinden güncelleyebilirsiniz.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
10 + 11 = ?