WWDC'de iPad Mini 2 Gelebilir, Retina Display ise Beklenmiyor

iPad Mini belki de şu ana kadar piyasaya sürülmüş en iyi iPad. Tek bir şeyi hariç o da ekranı. iPad Mini rakipleriyle kıyaslandığı zaman özellikle ekran kalitesi konusunda oldukça geride kalıyor ve herkesin ortak tek bir isteği var. Retina Display.

Ne yazık ki Retina iPad Mini 2 bekleyen kullanıcılar güvenilir analistlerden Ming-Chi Kuo'nun yaptığı açıklamadan sonra hayal kırıklığına uğradı.

Söylentilere göre Apple WWDC'de iPad Mini 2′yi tanıtacak ama sadece bir kaç ufak güncelleme gerçekleştirecek. Retina iPad Mini 2 ise 2014 yılının ilk çeyreğinde kullanıcılarla buluşacak.

Peki ama Apple bunu yapar mı? Aslına bakarsanız yapmaması için hiç bir neden yok. Apple Yeni iPad tanıtıldıktan sadece 8 ay sonra yeni bir iPad modelini piyasaya sürmüş ve kullanıcıları şaşırtmıştı. Bu strateji iPad'lerin yeni yılın başında piyasaya sürülerek daha çok satmasını sağlamış ve bir çok kişi iPad'leri hediye olarak satın almıştı.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
1 + 2 = ?