Facebook Messenger Güncellendi [3.0]

Facebook Messenger iOS için 3.0 versiyonuna güncellendi. 3.0 versiyonuna kadar sadece Facebook arkadaşlarınız ile mesajlaşmaya izin veren uygulama artık Facebook arkadaşınız olmayan kişilerle de mesajlaşabilmenize olanak tanıyor. 3.0 versiyonundaki yenilikleri ve sürüm notlarını aşağıda bulabilirsiniz;

3.0 Sürümündeki yenilikler
iOS 7 için güncellenmiş tamamen yeni bir tasarım. Uygulamada özel sesler.
Sadece Facebook arkadaşlarınız için değil: Artık telefon rehberinizdeki kişilerle mesajlaşabilirsiniz. Yeni kişiler eklemek de çok kolay. Telefon numarası girmeniz yeterli.

Facebook Messenger artık birçok mesajlaşma uygulamasında olduğu gibi telefon rehberiniz ile senkronize oluyor ve Facebook arkadaşınız olmayan kişilerle de mesajlaşabilmenizi sağlıyor. Ayrıca iOS 7 için tamamen yenilenen tasarımı ile de oldukça sade ve basit bir kullanım sunuyor.

Facebook Messenger 3.0 versiyonunu yandaki linke tıklayarak indirebilir veya iPhone'unuzda yüklüyse App Store üzerinden güncelleyebilirsiniz.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
7 + 6 = ?