Geliştiriciler için Promosyon Kodu Sayısı 100'e Çıktı

Apple geliştiricilerin uygulamalarını daha kolay tanıtabilmeleri veya hediye edebilmeleri için uygulama başına verdiği 50 promosyon kodu hakkını iki katına çıkartarak 100'e yükseltti. Henüz Apple tarafından resmi bir açıklama yapılmamış olmasına rağmen geliştiricilerin promosyon kodu haklarının artması nedeniyle yükseltme ile ilgili bilgiler de yayılmaya başladı.

Geçmişte 50 promosyon kodu geliştiriciler için uygulamalarının yeni versiyonlarını tanıtmalarında yetersiz kalabiliyordu. Apple'ın promosyon kodu hakkını 100'e çıkartmasıyla birlikte artık geliştiriciler uygulamalarını tanıtmak için basın mensuplarına veya yakınlarına daha fazla promosyon kodu dağıtabilecekler.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
3 + 7 = ?