Mavericks için iBooks Güncellendi

Apple en son işletim sistemi Mac OS X Mavericks 10.9'da bulunan iBooks uygulamasını güncelledi. Güncelleme tıpkı Mail uygulaması gibi iBooks uygulamasının da kararlılığını ve güvenilirliğini artırmaya yönelik. 14 MB boyutundaki güncelleme için Apple tarafından yapılan açıklama iBooks için performans ve kararlılık ile ilgili hata ve düzeltmelerle birlikte iyileştirmeler içerdiği yönünde.

iBooks 1.0.1 adıyla yayınlanan güncellemeyi elma menüsü altında bulunan Yazılım Güncelleme seçeneğine tıklayarak indirebilirsiniz.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
7 + 10 = ?