Mavericks Gmail Problemini Düzelten Güncelleme Yayınlandı

Apple en son işletim sistemi Mac OS X Mavericks 10.9 işletim sisteminin Mail uygulamasında yaşanan Gmail problemlerini düzelten bir güncelleme yayınladı. Güncelleme Gmail ile ilgili kararlılığı ve uyumluluğunu artırmanın yanı sıra Gmail ayarlarına sahip kullanıcılar için düzeltmeler içeriyor.

Güncelleme ile giderilen problemler ise şu şekilde;

  • Gmail kullanıcılarının e-postalarını silme, taşıma ve arşivleme ile ilgili karşılaştığı hataları düzeltir.
  • Okunmamış e-posta sayılarının yanlış hesaplanmasına neden olan bir hata düzeltildi.
  • Mail uygulamasının güvenilirliği ve kararlılığı artırıldı.

Mail güncellemesini sol üst köşede bulunan elma menüsü altında bulunan Yazılım Güncelleme seçeneğini seçenerek Mac'inize indirebilirsiniz.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
7 + 3 = ?