Retina MacBook Pro 15 inç Güncellendi

Apple geçtiğimiz ay tanıttığı Retina MacBook Pro 15 inç'in yeniden başlatıldığında veya uyandırıldığında NVIDIA grafik kartının ender durumlarda yaşadığı performans sorunlarını düzeltmeye yönelik bir güncelleme yayınladı.

MacBook Pro Retina EFI Update v1.2 adıyla yayınlanan güncelleme tüm 2013 sonu Retina MacBook Pro 15 inç kullanıcılarına öneriliyor. 5.22 MB boyutundaki güncellemeyi yandaki linke tıklayarak indirebilir veya sol üst köşede bulunan elma menüsünün altındaki Yazılım Güncelleme seçeneği üzerinden yükleyebilirsiniz.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
10 + 9 = ?