Retina MacBook Pro 13 inç Güncellendi

Apple geçtiğimiz ay tanıttığı MacBook Pro 13 inç'in Trackpad'inin ve klavyesinin bazı durumlarda tepki vermemesine neden olan bir hatayı düzelttiği güncellemesini yayınladı.

MacBook Pro Retina EFI Update 1.3 adıyla yayınlanan güncelleme 2013 sonu tüm MacBook Pro 13 inç modeller için öneriliyor. 4.64 MB büyüklüğündeki güncellemeyi yandaki linke tıklayarak indirebilir veya sol üst köşede bulunan elma logosuna tıklayarak Yazılım Güncelleme menüsünden doğrudan yükleyebilirsiniz.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
10 + 7 = ?