Mavericks Güncellemesi Geliyor

Birçok kullanıcının Mavericks'in Mail uygulamasındaki Gmail performans sorunlarını bildirmesinin üzerine Apple bu hataları düzeltmek için bir güncelleme yayınlamaya hazırlanıyordu. Bugün elde edilen bilgilere göre ise Apple Mail uygulamasının yanında iBooks, Safari ve Remote Desktop uygulamaları için de Mavericks güncellemesini kısa zaman içinde yayınlayacak.

iBooks uygulaması Mavericks ile birlikte kullanıma sunulduğundan bu yana büyük bir problemle karşılaşılmadı ancak iBook 1.0.1 versiyonu hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri içerecek. Maverticks güncellemesi ile birlikte Safari uygulamasına da tıpkı iBooks uygulamasında olduğu gibi hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri yapılacak. Remote Desktop uygulamasının güncellemesi ise tüm kullanıcılar için önerilecek ve uygulamanın genel güvenilirliğini artırmanın yanında kullanımını ve uyumluluğunu geliştirmeye yönelik olacak.

Şu an için Mavericks güncellemesinin ne zaman çıkacağı bilinmiyor ancak genel olarak Apple'ın şirket içi testleri birkaç hafta içinde tamamlanıyor ve testlerin tamamlanmasından birkaç gün sonra da tüm kullanıcılara açılıyor.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
6 + 9 = ?