iPad Air'e Dört Kat Fazla Talep Var

Mobil uygulama pazarlama firması Fiksu'nun yaptığı araştırmaya göre iPad Air adaptasyonu iPad 4 ve iPad mini'den 4 kat daha fazla. iPad Air'in Cuma günü satışına başlanmasından dolayı şu an için elde edilen rakamlar oldukça küçük fakat üç günlük süre içinde geçtiğimiz sene iPad 4 yüzde 0,2'lik bir orana ulaşırken iPad Air aynı sürede yüzde 0,8'e ulaşmayı başardı.

Elbette Fiksu bu araştırmayı sadece kendi uygulamalarının kullanım oranlarına göre gerçekleştirdiği için tüm evrene bakıldığında daha küçük bir pazarın istatistikleri elde edilebiliyor. Yine de iPad Air'in bir önceki nesil iPad 4 ile karşılaştırıldığında oldukça büyük değişiklikler geçirdiğini göz önünde bulunduracak olursak satış rakamlarının iPad 4'den çok daha yüksek olmasını beklediğimizi belirtebiliriz.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
3 + 6 = ?