Apple Online Store Açıldı

Türkiye'deki ilk mağazasını 2014 yılının başında açmaya hazırlanan Apple bugün online mağazasını hizmete açtı. iPhone, iPad, iPod touch ve Mac modellerinin online olarak satıldığı mağazanın fiyatları ise beklendiği gibi Türkiye ortalamalarında görünüyor. 

store.apple.com/tr adresinden erişilebilen Apple Online Store'da müşteriler isterlerse Mac modellerini yapılandırabiliyor veya iPod touch, iPad ve iPod nano'larına lazer baskı ile kişisel mesajlar yazdırabiliyorlar. Apple Online Store'da şu an için sadece Türkiye'de satışta bulunan ürünler yer alırken Amerika'da satışına başlanan iPad Air ise henüz bulunmuyor. 

Bügün Turkcell, Vodafone ve Avea'nın da satışına başladığı iPhone 5S ve iPhone 5C modellerini Apple Online Store üzerinden de satın almak mümkün. iPhone 5S ve iPhone 5C'nin fiyatlarına baktığımızda ise iPhone 5S'in 2.149.- TL, iPhone 5C'nin ise 1.849.- TL'den satıldığını görmekteyiz. 

Apple Online Store Türkiye'de ayrıca henüz hangi Apple ürününü alacağına karar verememiş olan kullanıcılar için telefonla veya çevrimiçi yardım da sunuluyor. Ayrıca kullanıcıların iOS cihazlarını veya Mac'lerini satış sonrasında daha kolay kullanabilmeleri için Apple Online Store üzerinden ücretsiz oturumlar da düzenleniyor. 

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

İlginizi Çekebilecek Haberler

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
1 + 2 = ?