Aperture Güncellendi [3.5]

Apple'ın profesyonellere özel fotoğraf düzenleme uygulaması Aperture 3.5 sürümüne güncellendi. Güncelleme iCloud fotoğraf paylaşımı desteği, SmugMug entegrasyonu ve uygulamanın Mavericks ile entegrasyonunu sağlıyor.

Aperture uygulaması Apple'ın profesyonellere yönelik bir uygulaması olduğu için Mac App Store üzerinde Final Cut Pro ve Logic Pro X'in ardından Apple Remote Desktop uygulaması ile birlikte en pahalı üçüncü uygulama konumunda bulunuyor. Aperture'ı 149,99 TL fiyatla Mac App Store üzerinden satın alabilirsiniz.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
9 + 8 = ?