iWork Paketi Güncellendi

Apple medya etkinliğinde duyurduğu yeni iWork paketini güncelledi. iWork paketi artık yeni ikonlara ve birçok yeni özelliğe sahip. Pages Numbers ve Keynote'dan oluşan iWork paketini her biri 35,99 TL'den Mac App Store üzerinden satın alabilirsiniz.

Apple'ın duyurduğu üzere her bir yeni Mac ve iOS cihazla birlikte ücretsiz olarak sunulacak olan iWork paketinin güncellemeleri eski kullanıcılar için ücretsiz sunulmaya devam edecek. Ancak ilk kez iWork paketinden bir uygulamayı alacak olan eski Mac kullanıcıları her bir uygulama için 35,99 TL ödemek zorundalar.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
2 + 11 = ?