iCloud için iWork Yayınlandı

Apple medya etkinliğinin hemen ardından iCloud için iWork uygulamalarını yayınladı. iCloud web sitesi üzerinden ulaşılabilen iWork uygulamaları Keynote, Numbers ve Pages'den oluşuyor.

iCloud için iWork uygulamaları zaten birkaç aydır iCloud web sitesi üzerinde test edilebiliyordu ancak dün akşam duyurulan ortak çalışma gibi özelliklerle birlikte güncelleme gerçekleşti. Uygulamalar hala beta aşamasında olsa da şu anda tüm özellikleri ile PC ve Mac'lerde kullanılabiliyorlar.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
4 + 3 = ?