Yeni iLife ve iWork İkonları

Geçtiğimiz hafta ortaya çıkan iPhoto ve GarageBand ikonlarından sonra tüm iLife ve iWork ikonları Apple tarafından yayınlandı. Apple'ın iPhone 5S için hazırladığı Built-in Apps sayfasında görülebilen ikonlar iSO 7'nin tasarımına uygun şekilde hazırlanmışlar.

Güncelleme: Apple yeni iLife ve iWork ikonlarını Built-in Apps sayfasından kaldırdı.

Macrumors'ın haberine göre ise GarageBand'de iPhoto, iMovie, Pages, Numbers ve Keynote ile birlikte 1 Eylül tarihinden sonra etkinleştirilen iOS cihazlarla birlikte ücretsiz olarak sunulacak. GarageBand'in yeni enstrümanları ve sesleri içinse isteyen kullanıcılar uygulama içi satın alma yöntemi ile uygulamalarını geliştirebilecekler.

Keynote uygulaması ise daha da geliştiriliyor gibi görünüyor. Yeni Keynote versiyonunda 30 farklı tema bulunacak ve ücretsiz olarak sunulacak. iMovie uygulaması da geliştirilen uygulamalar arasında yer alıyor ve uygulamaya iMovie Theater isimli yeni bir özellik ekleniyor. Apple bu yeni özellikle ilgili net bir açıklama yapmadığı için özellik hakkında detaylı bilgi bulunmuyor. Ancak yarın düzenlenecek olan medya etkinliği ile birlikte şu anda bilinmeyen tüm detayların açıklanması bekleniyor.

Apple'ın yarın akşam Türkiye saati ile 20.00'da gerçekleştireceği medya etkinliğini etkinlik saatinde açacağımız canlı yayın sayfamız üzerinden takip edebilirsiniz.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
3 + 8 = ?