Mavericks GM Yeni Sürüme Güncellendi

Apple dün akşam sessizce Mac OS X 10.9 Mavericks sürümünü 13A598'den 13A603'e güncelledi. Güncellemeyi ise sadece yeni kurulum yapan geliştiriciler Developer Center üzerinden indirerek kurabiliyorlar çünkü güncelleme Yazılım Güncelleme menüsü ve Mac App Store üzerinde bulunmuyor. Yeni sürüme geçiş yapan geliştiriciler gözle görülür bir değişiklik olmadığını rapor ettiler. Bu nedenle yeni sürümün performans iyileştirmesi olabileceği yorumu önem kazandı.

GM sürümüne getirilen bir yazılımın Apple tarafından tekrar güncellenmesi pek alışılmış bir durum değil bu nedenle Apple'ın Mavericks'i eski sürüm numarasıyla mı yoksa yeni sürüm numarasıyla mı piyasaya süreceği şu an için bilinmiyor. Mac OS X Mavericks'in çıkış tarihinin ve fiyatının yarın düzenlenecek olan medya etkinliğinde açıklanması ve bu hafta sonuna kadar piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
1 + 11 = ?