Yerba Buena Center Süslemeleri Tamamlanmak Üzere

Apple dün 22 Ekim'de gerçekleştireceği medya ekinliği için San Francisco'da bulunan Yerba Buena Center'ı süslemeye başlamıştı. Bugünse ortasında beyaz renkli Apple logosu bulunan renkli tasarımlı süslemeler binanın iki cephesini de neredeyse tamamen kaplamış durumda.

Apple'ın 22 Ekim Salı günü gerçekleştireceği medya etkinliği Türkiye saati ile 20.00'da başlayacak. Hem yazılım hem de donanım olarak yeniliklerin tanıtılacağı medya etkinliğinin gözdesi ise yeni iPad serisi olarak dikkat çekiyor. Yeni MacBook Pro serisinin ve Mac OS X 10.9 Mavericks'in de tanıtılmasının beklendiği etkinlik için artık neredeyse her şey hazır diyebiliriz.

Medya etkinliği ile ilgili olarak beklediklerimizi "22 Ekim'de Beklediklerimiz" başlıklı haberimizden inceleyebilirsiniz. Medya etkinliğini 22 Ekim salı günü saat 20.00'a doğru açacağımız canlı yayın sayfamızdan takip edebilir ve yeniliklerden haberdar olabilirsiniz.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
8 + 2 = ?