Facebook Güncellendi [6.6]

Popüler sosyal medya uygulaması Facebook bugün 6.6 sürümüne güncellendi. Güncelleme ile birlikte yorumları düzenleme ve yorum yaparken fotoğraf ekleme gibi birçok yeni özellik kullanıma sunuldu.

Facebook 6.6 sürümünün güncelleme notlarını ve tüm yenilikleri aşağıda bulabilirsiniz;

6.6 Sürümündeki Yenilikler

  • Gönderi ve yorumlarınızı düzenleyin ve tüm değişikliklerinizi tek dokunuşla görün
  • Yorum yaparken fotoğraf ekleyin
  • Ana menüde adınızın yanındaki kilit simgesine dokunarak gizlilik kısayollarına erişebilirsiniz
  • Hata düzeltmeleri

Facebook uygulamasını yandaki linke tıklayarak indirebilir veya iOS aygıtlarınızda yüklü ise App Store üzerinden güncelleyebilirsiniz.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
10 + 5 = ?