iTunes 50 Milyarıncı Uygulama İndirilme Sayısına Yaklaşıyor

iTunes üzerinden indirilen uygulamaların sayısı her geçen gün artıyor. Apple’da 50 milyarıncı uygulamayı indiren kullanıcısına bugün 10.000 dolar değerinde iTunes Hediye Kartı vereceğini duyurdu. Ayrıca 50 milyar 50. uygulamayı indiren kullanıcı ise 500 dolarlık hediye kartına sahip olacak.

Ödülü kazanabilmek için her kullanıcının günlük 25 uygulama indirme hakkı bulunuyor. Uygulama satın almak gerekmiyor ve yarışma 50.000.000.050′nci uygulama indirildikten sonra tamamlanacak.

Duyuru sayfasında ise kendi bölgeniz için en çok indirilen ücretli ve ücretsiz ilk 25 uygulamayı da görebiliyorsunuz.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
2 + 10 = ?