Yeni iPhoto ve Garageband İkonları

iOS'in yeni tasarımına kavuşmasından bu yana Apple uygulamalarının birçok ikonu yeniden tasarlandı. Bugün iPhoto ve Garaband'in de yeni ikonları ortaya çıktı. Uygulamalar henüz yeni ikonlarıyla güncellenmediler ancak tahminimiz Apple'ın uygulamalarını 22 Ekim tarihinde düzenleyeceği etkinliğin ardından duyuracağı yönünde.

iPhoto ve Garageband'in yeni ikonları iOS 7'nin düz tasarımından ve renk paletinden esinlenerek hazırlanmış ve genel olarak işletim sistemiyle uyum içinde görünüyor. iPhoto ve Garageband'in ikonlarının ortaya çıkmış olmasını bir yana bırakırsak, henüz ikonu değişmeyen Pages, Keynote ve Numbers gibi daha birçok uygulama bulunuyor.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
3 + 1 = ?