YouTube Capture Uygulaması Güncellendi

Video çekip YouTube'a yüklememize olanak veren YouTube Capture uygulaması bugün 1.3 sürümüne güncellendi. Yeni sürüm ile birlikte  uygulamaya HD önizlemede geliştirme ve sadece Wi-Fi üzerinden upload gibi özellikler eklendi.

1.3 sürümüyle ilgili notları aşağıda bulabilirsiniz;

  • HD önizlemede geliştirme
  • Sadece Wi-Fi üzerinden upload
  • Kalan yükleme süresinin gösterilmesi
  • Daha hızlı açılış

Düzeltilen hatalar

  • Düşük hafızaya sahipken uygulamanın tutarsız davranması
  • Upload sırasında uygulamanın tutarsız davranması

YouTube Capture uygulamasını cihazınızda yüklüyse App Store üzerinden güncelleyebilir veya indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
6 + 9 = ?