Turkcell, Vodafone ve Avea iPhone 5S ile 5C için Sayfalarını Yayınladılar

Turkcell, Vodafone ve Avea bugün iPhone 5S ve iPhone 5C için hazırladıkları web sayfalarını yayınladılar. Üç operatör de kontratlı satışlarının 1 Kasım'da başlayacağını açıkladı ancak henüz kullanıcıların tarifelerine ek olarak sunulacak olan tekliflerini açıklamadılar.

Üç operatörün de tanıtım sayfaları birbirinin neredeyse aynısı ancak Turkcell ve Avea'nın hazırladığı web sayfası üzerinden iPhone 5S ile iPhone 5C tanıtılırken, karşılaştırma sayfasından her iki cihazı da iPhone 4S ile karşılaştırmak mümkün olabiliyor. Vodafone ise Turkcell ve Avea gibi hem tanıtım hem de karşılaştırma sayfasını açarken aynı zamanda bir de ön talep formu yayınladı. İsteyen kullanıcılar Vodafone'un ön talep dormunu doldurarak iPhone 5S ve iPhone 5C ile ilgili haberlerden daha önce haberdar olma şansına erişebiliyorlar.

Turkcell

Vodafone

Avea

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
2 + 4 = ?