Apple Store İstanbul Ocak Ayında Açılıyor

Bugün Wall Street Journal tarafından yapılan habere göre Zorlu Center'da açılması beklenen Apple Store 2014 yılının başında hizmet vermeye başlayacak. Bugün Zorlu Center ile birlikte açılışının yapılacağı zannedilen Apple Store'un Apple yetkililerinin oldukça titiz çalışmalarından dolayı Ocak ayına ertelendiği belilrtildi.

Jones Lang LaSalle Türkiye Başkanı Avi Alkaş 2000 metrekarelik bir alan kiralayan Apple'ın dünyada sadece 2 tane daha bulunan kübik cam tavanla kaplı olacak olan Apple Store için yer kaplamalarının bile özenle seçildiğini belirtti. Apple Store, Zorlu Center'da Louis Vuitton ile Burberry'nin hemen arasındaki boşlukta yer alıyor ve şu anda üzerinde ağaç resimleri olan yeşil renkli bir kağıtla meraklı gözlerden korunuyor. 

Şu anda Apple'ın düya genelinde 14 ülkede toplam 400'den fazla mağazası bulunuyor ve Türkiye mağazası için Apple tarafından ilk adımlar 2010 yılında atılmaya başlandı. Apple'ın şu an için Türkiye'de 4 mağaza açmayı düşündüğü ve ilkinin Zorlu Center'da olacağı belirtiliyor.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

İlginizi Çekebilecek Haberler

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
4 + 3 = ?