Tim Cook'tan Apple Çalışanlarına Mektup

Apple CEO'su Tim Cook tüm Apple çalışanlarına Steve Jobs'ın ölümünün ikinci yıldönümü nedeniyle bir e-posta gönderdi. Geçtiğimiz sene Steve Jobs'ın ölümünün birinci yıldönümü için Apple'ın web sitesine bir video eklenmiş ve Steve Jobs bu şekilde anılmıştı.

Aşağıda Tim Cook tarafından Apple çalışanlarına gönderilen mektubu görebilirsiniz;

Takım-

Yarın Steve'in ölümünün ikinci yıldönümü. Umarım herkes onun bizim için ve dünya için ne ifade ettiğini düşünür. Steve inanılmaz bir insandı ve geriye çok daha iyi bir dünya bıraktı. Sık sık dostluğunu, vizyonunu ve liderliğini düşünüyor onun anılarında büyük bir güç buluyorum. O geriye sadece onun inşa edebileceği bir şirket bıraktı ve ruhu daima Apple'ın temelinde yatacak. Bizler onun çok sevdiği işine kendimizi daha da vererek anısını onurlandırmaya devam edeceğiz. Onun anısına bundan daha büyük bir hürmet olamaz. Biliyorum ki hepinizle gurur duyardı.

En iyi dileklerimle,

Tim

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
9 + 6 = ?