Uzay Grisi iPad 5 Fotoğrafları Sızdırıldı

Apple'ın 15 Ekim tarihinde tanıtması beklenen iPad 5'in uzay girisi rengine ait fotoğraflar sızdırıldı. Sonny Dickson tarafından paylaşılan fotoğraflarda ayrıca iPad 5'in iç parçaları da görülebiliyor. Apple siyah renk seçenekli iOS cihazlarını iPhone 5S ile birlikte uzay grisi renk seçeneği ile değiştirdi. Bu değişikliğin ardından iPad serisinin de siyah yerine uzay grisi renk seçeneğine sahip olması bekleniyor.

iPad 5'in sızdırılan tüm fotoğraflarına aşağıdaki fotoğraflardan birisne tıklayarak Foto Galeri'mizden ulaşabilirsiniz.

Foto Galeri

Uzay Grisi iPad 5 FotoğraflarıUzay Grisi iPad 5 FotoğraflarıUzay Grisi iPad 5 Fotoğrafları

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
8 + 11 = ?