Wi-Fi Sync Nedir? (Kablosuz Senkronizasyon)

Wi-Fi Sync iOS 5 ile kullanıma sunulan iPhone, iPad ve iPod Touch'ın iTunes ile kablosuz senkronizasyon yapabilmesine olanak veren bir özelliktir. Wi-Fi Sync iTunes üzerinden kablo ile cihazınıza yüklediğiniz müzik, kitap, fotoğraf, video gibi tüm içerikleri kablosuz olarak yapabilmenize imkan tanır.

Wi-Fi Sync için neler gereklidir?

  • Wi-Fi Sync için öncelikle cihazınızla bilgisayarınızın aynı ağda olması gerekiyor.

  • Cihazınızın şarja takılı olması gerekiyor.

  • iTunes'un açık olması gerekiyor.

Wi-Fi Sync nasıl ayarlanır?

  • Cihazınızı kablo ile bilgisayarınıza bağlayın ve iTunes'u açın.

  • Özet menüsüne gelip en alttaki Seçenekler'den "Bu iPhone ile Wi-Fi ile eşzamanla öğesini seçin.

Artık iOS aygıtınızı Wi-Fi Sync ile kablosuz olarak eşzamanlayabilirsiniz.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
2 + 5 = ?