iOS 7'ye Göre Tasarlanan Uygulamalar Yayınlanmaya Başladı

iOS 7'nin yayınlanmasına saatler kala Foursquare [6.3] ve Flipboard [2.0.7] iOS 7'ye göre optimize edilmiş yeni tasarımları ile yayınlandı. Her iki uygulama da yeni tasarım öğelerinin dışında küçük çaplı hata iyileştirmeleri içeriyor. 

Foursquare'de en büyük değişiklik iOS 7'ye göre hazırlanmış olan tasarımının ve performans iyileştirmelerinin dışında yenilenmiş olan logosu olarak göze çarpıyor. Flipboard'da iOS 7'ye göre hazırlanmış olan tasarımının dışında Rusça dil desteği, magazinlerden istenmeye yorumları silme özelliği, hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri bulunuyor.

Foursquare uygulamasını yandaki linke tılkayarak indirebilir veya iOS cihazınızda yüklü ise App Store üzerinden güncelleyebilirsiniz.

Flipboard uygulamalasını ise yandaki linke tıklayarak indirebilir veya iOS cihazınızda yüklü ise App Store üzerinden güncelleyebilirsiniz.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
3 + 2 = ?