iPhone 5 için iOS 6.1.4 Güncellemesi

Apple bu akşam sadece iPhone 5 sahipleri için bir güncelleme yayınladı. Toplam 11.5 MB büyüklüğünde olan iOS 6.1.4 güncellemesi sürüm notlarında yazdığına göre sadece telefon hoparlörü için güncellenmiş ses profili içeriyor.

Güncellemeyi el ile yapmak isterseniz aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz;

iPhone 5 GSM

iPhone 5 CDMA

Not 1: iPhone 5′inizi OTA (Over The Air) veya iTunes üzerinden güncelleyebilirsiniz. Ancak güncelleme yapmadan önce bir problem çıkması ihtimaline karşın manual olarak iPhone'unuzu yedek almayı unutmayın.

OTA ile ilgili yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Not 2: Telefonunuzu Türkiye'den aldıysanız ve jailbreak yapmadıysanız bu güncellemeyi rahatlıkla indirip iPhone'unuza kurabilirsiniz. Ancak telefonunuzu Türkiye'den almadıysanız ve unlock / jailbreak işlemleri yaptıysanız bu güncellemeyi yüklemeyin, cihazınız kilitlenebilir. Unlock yazılımların çıkması zaman alabilir.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
3 + 5 = ?