Apple Campus 2 Binasının Planlarını Güncelledi: Yeni Yollar ve Yaşam Alanları Eklendi

Apple daha önce Cupertino şehir meclisine sunmuş olduğu planlarını güncelleyerek içinde bisiklet yollarının ve bir kaç geliştirmenin de bulunduğu yeni kampüsünün planlarını yayınladı.

Yeni planlarda özellikle geliştirilmiş detaylar ve yaşam alanları dikkat çekiyor. Apple'ın kuracağı "uzay üssünde" geniş bisiklet, araba ve yürüyüş yolları dikkat çekerken dairesel yapıda tasarlanan kampüse ek olarak 240 park yeri de geliyor ve bu sayede toplam park kapasitesi yaklaşık 10.980′e çıkıyor.

Bir terslik olmazsa 2016 yılında tamamlanmış olması beklenen kampüs 2.8 milyon metrekare üzerine kurulu olacak ve 2 aşamada inşa edilecek.

Apple Cupertino'da kuracağı yeni kampüsüne ek olarak aynı zamanda Austin Teksas'ta bulunan kampüsüne de 304 milyon dolarlık bir geliştirme yapmayı planlıyor. Bu geliştirmeyle birlikte Austin'de bulunan Apple kampüsü Amerika operasyon merkezi olarak kullanılmaya başlanılacak.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
7 + 8 = ?