iPad Etkinliği 15 Ekim'de Olabilir

Bugün Fransız bir site olan MacGeneration'ın elde ettiği bilgilere göre Apple yeni iPad modellerini 15 Ekim Salı günü düzenleyeceği özel bir etkinlikle tanıtacak ve yıl başından önce piyasaya sürecek. Düzenlenecek olan etkinlikte ayrıca Mac OS X Mavericks ve yeni Apple TV ile ilgili tanıtımların da yapılması bekleniyor. Şu an için tarih farklı kaynaklardan veya Apple tarafından doğrulanmadı ve belirsizliğini koruyor ancak lansmanların Apple'ın son çeyrek finansal sonuçlarını açıklamadan önce yapılması beklendiği için 15 Ekim tarihinin doğru olma olasılığı oldukça yüksek.

Apple'ın Ekim ayı içinde yeniden tasarlanan, daha ince ve hafif iPad 5'in yanı sıra iPad Mini 2 ve Mac OS X 10.9 Mavericks'i tanıtıması ve piyasaya sürmesi bekleniyor.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
1 + 5 = ?