iOS 7 18 Eylül'de Çıkıyor

Apple'ın bugün iPhone 5S ve Phone 5C'yi tanıttığı etkinliğinde iOS 7'nin 18 Eylül'de tüm kullanıcılar için yayınlanacağı belirtildi.

iOS 7 iPhone 4, 4S, 5, 5S ve 5C'nin haricinde 4. nesil iPad, iPad mini ve 5. nesil iPod Touch kullanıcıları tarafından da indirilebilecek. iOS 7 birçok yeni özelliğin yanında yenilenmiş olan kullanıcı arayüzü ve iCloud Anahtar Zinciri gibi bir çok özelliğe sahip.

iOS 7'nin GM sürümü ise bugün geliştiricilere dağıtılacak.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
3 + 3 = ?