Anket Sonuçları - 09-09-2013

Hangi renk iPhone 5C almayı düşünüyorsunuz diye sorduğumuz anketimize toplam 1241 kullanıcımız katıldı ve anketimiz iki haftada tamamlandı. Anketimizin detaylarını aşağıda bulabilirsiniz;

  • Kullanıcılarımızın %34'ü mavi renk iPhone 5C almayı düşündüklerini belirtirlerken, %29'luk bölümü ise beyaz renk iPhone 5C almayı düşündüğünü belirtti.
  • Kırmızı ve yeşil renkli iPhone 5C almak isteyen kullanıcıların oranı ise %13 olarak belirlendi.
  • En düşük oy alan sarı renk seçeneği ise %11'de kalarak sonuncu oldu.

Bu haberi beğendiniz mi?
veApple olarak amacımız daima kullanıcılarımıza en kaliteli hizmeti ve içeriği sunmaktır. Eğer okuduğunuz haberimizi beğendiyseniz bu haberi paylaşarak bize destek olabilirsiniz. Ayrıca yeni yayınlanan haberlerimizden daha hızlı haberdar olabilmek için Twitter veya Facebook sayfalarımızı takip edebilirsiniz.

Yeni bir Apple kullanıcısı mısınız?
Eğer yeni bir Apple kullanıcısıysanız Acemiler bölümümüz altında iPhone, iPad, iPod Touch ve Macintosh bilgisayarlarla ilgili karşılaştığnız sorunların çözümünü, birçok ipucunu ve ilginç detayı bulabilirsiniz.

Haber olarak yayınlamamızı istediğiniz bir konu mu var?
Haber olarak hazırlayıp yayınlamamızı istediğiniz bir konu veya uygulama incelemesi varsa bize iletişim formumuzu kullanarak ulaşmanız yeterlidir.

Bir sorunuz mu var?
Tüm Apple ürünleri ile ilgili sorularınızı Soru & Cevap sayfamızda sorabilirsiniz. Bu sayede editörlerimiz veya diğer kullanıcılarımız sorununuzun çözümü için size daha fazla yardımcı olabilir.

*Lütfen adınızı doğru giriniz. Aksi takdirde yorumunuz onaylanmayabilir.
6 + 1 = ?